FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czym jest ER1871 Inny Wymiar ?

ER 1871 Inny Wymiar to profesjonalny i przyjazny Escape Room w Chorzowie.

Escape Room  to miejsce gdzie pary, rodziny lub grupa znajomych mogą odciąć się od rzeczywistości na 60 minut i razem spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zagadek.

W ten klimat wprowadzą Was profesjonalnie przygotowywane wystroje pokojów oraz ciekawe i interaktywne zagadki. Będziecie musieli wykazać się nie lada sprytem, logicznym myśleniem, spostrzegawczością i refleksem aby rozwikłać wszystkie zagadki…

Ile trwa gra?

Gra – ucieczka z pokoju – trwa w zależności od wybranego pokoju maksymalnie 70 lub 90 minut. Poprzedzona jest wprowadzeniem i wytłumaczeniem reguł oraz opisem zadania, pod koniec robimy pamiątkowe zdjęcie. W sumie należy zarezerwować sobie około 1,5 – 2,0 godziny.

Co zrobić gdy podczas gry utkniemy w martwym punkcie?

Mamy nadzieję że nie będzie takiej sytuacji. Jeśli jednak tak się zdarzy, możesz liczyć na wskazówki od nas, które poprowadzą Cię do wyjścia, nie ujmując przy tym dobrej zabawy!

Mam grę umówiona na godzinę 16. O której powinienem przyjść?

Na godzinę 16  Zarezerwowaliśmy w  naszym grafiku czas na wszystkie sprawy organizacyjne.

Z ilu osób składa się drużyna?

Drużyny biorące udział w zabawie mogą mieć od 2 do 6 uczestników. Najlepsza zabawa jest jednak w grupie 4 osobowej – dwie osoby mogą mieć problemy z rozwiązaniem niektórych zagadek, a w 6 osób robi się trochę tłoczno.

Zmieniła się liczba zawodników w mojej grupie. Co robić?

Tak długo, jak nie przekroczycie maksymalnej liczby osób, wszystko jest w porządku. Płaci się od grupy i liczby wynajętych pokoi, a nie od osoby!

Czy mogę zagrać sam?

Niestety, nie jest to możliwe. W każdym pokoju umieszczone są zadania i zagadki które wymagają współpracy przynajmniej dwóch osób i rozwiązanie ich samemu jest niewykonalne. Na pewno w twoim otoczeniu znajdzie się osoba chętna na wyjście do Escape Room 😉

Czy liczba osób w drużynie może być większa niż 6?

Niestety nie, liczba uczestników nie może przekraczać 6.

Gdzie można rezerwować pokoje?

Najlepiej zarezerwować je na naszej stronie internetowej (buton REZERWUJ).  https://er1871.pl/rezerwacje/ Preferujemy rezerwacje internetowe, dzięki którym możemy wysłać maila kontaktowego
i odpowiednio przygotować dla Was pokój. Można też do nas zadzwonić , dowiedzieć się więcej i telefonicznie zarezerwować grę.

Czy można anulować rezerwację?

Każdą rezerwację można anulować nie później niż 24 godziny przed terminem rezerwacji. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Czy można przyjść zagrać bez wcześniejszej rezerwacji?

Można, ale wiąże się to z ryzykiem, że żaden z pokoi nie będzie wolny i trzeba będzie długo czekać lub też zarezerwować pokój na inny dzień.. Dlatego radzimy rezerwować gry wcześniej online lub telefonicznie.

Jak powinienem się ubrać?

Jak najwygodniej. Nasze pokoje są utrzymane w odpowiednim klimacie, co sprawia, że jest szansa się ubrudzić. Wszystko zależy od intensywności eksplorowania pokoi. Lepiej przyjść w ubraniach którym nie zaszkodzi odrobina kurzu 😉