Imprezy

Wypady ze znajomymi

Współpraca to słowo klucz w ER 1871. Wspólne odkrywanie, przygoda i przeżywanie emocji jednoczy siły i zapały, rozluźnia i likwiduje stres. Nasze pokoje zagadek to idealny sposób na spędzenie czasu po pracy lub weekendu w gronie przyjaciół.

Pokoje zagadek to świetna forma rozrywki, relaksu oraz budowania pozytywnych emocji, a także nieszablonowy sposób rozwoju oraz integracji w zespole.

Dla gości indywidualnych, w tym także studentów, przygotowaliśmy atrakcyjne programy lojalnościowe i promocje.

Integracje

Escape Room to świetna propozycja dla firm, które stawiają na innowacyjne podejście do zatrudnianych przez siebie osób. Zagadki pozwalają przyswajać przekazywaną przez nie wiedzę 50% bardziej efektywnie, niż standardowe formy szkoleniowe.

ER 1871 stawia główny nacisk na współpracę i integrację. Staramy się projektować zagadki w taki sposób, aby angażować jednocześnie jak największą liczbę osób. Dlatego też dobrze przygotowana gra znakomicie wpływa na interakcję międzyludzką, morale oraz team building.

Ponadto doskonali ona pracę w zespole, kreatywne myślenie, nieszablonowe podejście do napotkanych przeszkód, poprawia komunikację w grupie oraz buduje team spirit. Skontaktuj się.